Як повідомляє видання Radar Online, поліція отримала виклик, у якому йшлося про бійку. Коли правоохоронці приїхали на місце події, екс-кохана Кличка відкрила їм двері. Зазначається, що тоді Панеттьєрі виглядала п'яною і панікувала.

Читайте також: Після розриву з Кличком Хайден Панеттьєрі забагато вживає алкоголь, – ЗМІ

А її хлопець Брайан, який був озброєний пляшкою, переслідував свого батька Девіда. Згодом на Хікерсона вдягнули наручники, адже він відмовлявся співпрацювати з правоохоронцями та повідомляти персональну інформацію про себе, нібито це може нашкодити Хайден.

У джерелі йдеться також, що тіло Девіда Хікерсона було у синцях, а обличчя – залите кров'ю. За його словами, він просто впав.

Хайден Панеттьєрі додала, що перед сваркою вона і батько Брайана разом пили алкогольні напої.

Нагадаємо, що Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі раптово вирішили скасувати свої заручини, після цього їхня спільна 3-річна дочка Кайя-Євдокія живе з батьком. Згодом акторку вперше побачили у супроводі актора-початківця Брайана Хікерсона. Під час побачення чоловік обіймав Хайден та тримав її за руку.

Згодом стало відомо, що Панеттьєрі виставила на продаж будинок в Нешвіллі, в якому вона жила з Володимиром Кличком. Мама акторки прокоментувала ситуацію, зазначивши, що її донька переживає нелегкі часи та зараз потребує перерви.