Про одруження голлівудської пари тиждень тому повідомила благодійна організація Meals on Wheels. Поки самі молодята відмовляються від коментарів, зберігаючи приватність, видання People ділиться деталями одного з найочікуваніших зіркових весіль.

До теми Скарлетт Йоганссон вийшла заміж за Коліна Джоста

Скарлетт Йоганссон та Колін Джост одружились на приватній церемонії в розкішному будинку акторки поблизу Нью-Йорка, який вона придбала за чотири мільйони доларів два роки тому. Маєток з великим внутрішнім двориком з виглядом на річку Гудзон, басейном і котеджем чудово підійшов для закритого заходу, на який закохані запросили лише рідних і близьких.

Попри те, що Скарлетт Йоганссон заручилась з Коліном Джостом ще в травні 2019 року, весілля пара планувала всього кілька тижнів. Схоже, на рішення провести скромну церемонію без зайвих гостей і преси не вплинула пандемія коронавірусу і карантинні обмеження, адже зірки вкрай рідко афішують особисте життя і стосунки.

Вони спланували своє весілля всього за кілька тижнів. На ньому були присутні тільки близькі друзі і родичі. Вони хотіли провести тиху приватну церемонію, і вони зробили це,
– інформують джерела.

Додамо, що для Скарлетт Йоганссон шлюб з коміком став третім. Вона вже виховує 6-річну доньку Роуз від бізнесмена Ромена Доріака. Для Коліна Джоста це перше одруження.


Скарлетт Йоганссон і Колін Джост на Оскарі 2020 / Фото Getty Images