Видання The Daily Mail розповіло, що Ніколь Кідман нещодавно дала інтерв'ю програмі Loose Women. Там вона заявила, що не дозволятиме дітям користуватися інстаграмом, незважаючи на те, що сама має профілі в соцмережах.

До теми Ніколь Кідман зізналась, у якій культовій стрічці мріяла зіграти

53-річна голлівудська акторка різко виступила проти того, щоб її діти користувались інстаграмом та коли-небудь реєструвались в ньому. Нагадаємо, що Ніколь Кідман виховує двох дітей від Кіта Урбана: 12-річну Сандей та 9-річну Маргарет.

Знаменитість розповіла про те, що її старша донька вже активно цікавиться соціальними мережами. Ніколь зізнається, що хоч вона і не до кінця знається на технологіях, зіркова матуся однаково обмежує Сандей в користуванню інтернетом.

Я не дозволю дітям бути в інстаграмі. У мене є 12-річна дитина, яка дуже хоче потрапити в цей світ. Це якась постійна тяга. Я думаю, що багато батьків сказали б те ж саме,
– розповіла Ніколь Кідман.

Натомість акторка зазначає, що набагато важливішим є підтримання нормальної самооцінки та впевненості в собі дітей. Це є для неї пріоритетом у вихованні. Також Ніколь намагається не займатися гіперопікою, але направляє їх на певний шлях, щоб доньки змогли обійтися без невдач та помилок.

"Це така радість – виховувати цих прекрасних маленьких жінок, які ростуть. Я відкриваю щось нове в них день за днем. Мені це подобається", – зізналась Ніколь Кідман.

Варто зазначити, що раніше голлівудська зірка виховувала прийомних дітей від шлюбу з Томом Крузом: 25-річного Коннора та 27-річну Ізабеллу. Після розлучення батьків, діти вирішили залишитися з батьком, тому ця тема є болючою для Ніколь Кідман.