Як повідомляють інсайдери E! News, ініціатором розриву став 23-річний Коді Сімпсон. Однак що стало причиною для такого рішення, поки не відомо: ані Коді Сімпсон, ані Майлі Сайрус не коментують завершення стосунків.

До теми Ліам Гемсворт вперше розповів, як пережив розлучення із Майлі Сайрус

У липні 2020 року пара активно демонструвала ідилію та з'являлась на благодійних проєктах. Інсайдери стверджували, що Майлі нарешті почувається щасливою, тому прихильників шокували новини про розрив.

Майлі почувається дуже захищеною поряд з Коді і дійсно довіряє йому. Він добре ставиться до неї і доводить, що вона для нього є найдорожчою людиною, – розповідав інсайдер.

Цікаво, що перед оголошенням про розрив Майлі Сайрус презентувала у мережі новий сингл Midnight Sky. Пісня увійде до сьомого студійного альбому, на який вже так чекають меломани.

Що відомо про роман Майлі Сайрус і Коді Сімпсона

Після резонансного розлучення з актором Ліамом Гемсвортом Майлі Сайрус закрутила роман з дівчиною. Блогерка Кейтлін Картер навіть була знайома з батьками артистки та оселилась в її маєтку в Лос-Анджелесі. Однак вже у жовтні 2019 року пара вирішила розійтись, а Майлі Сайрус почала зустрічатись зі співаком з Австралії Коді Сімпсоном.

Закохані жили у Нешвіллі та Лос-Анджелесі, де мають маєтки. Карантин Коді і Майлі проводили разом, а інсайдери з їхнього близького оточення запевняли: самоізоляція аж ніяк не шкодить їхнім стосункам, адже вони нерозлучні.

Коді та Майлі весь цей час проводять карантин разом і дуже щасливі. Вони обидвоє полюбляють робити прості речі, такі як гуляти в парку, переглядати фільми чи готувати їжу разом, – розповідав інсайдер.

У західних ЗМІ припускали, що нарешті Майлі Сайрус знайшла людину, з якою проведе все життя. Сам Коді Сімпсон нещодавно заявляв, що про весілля ще не задумується, адже йому всього 23, а його коханій – 27. Однак творчий тандем допоміг обидвом написати нові пісні та покращити свій імідж.