30-річний Ліам раніше не коментував, як почувався після розставання з Майлі. Проте нещодавно знаменитість прикрасив обкладинку видання Men's Health дав відверте інтерв'ю, в якому розповів, що після розлучення почав займатися спортом, для того, щоб відволіктися.

Читайте також: Майлі Сайрус із бойфрендом привезли безкоштовний обід лікарям в Лос-Анджелесі: фото

Ліам каже, що протягом останніх шести місяців намагається триматися на рівні та зберігати баланс. Фізичні вправи для нього мали дуже велике значення.

Також для того, щоб забути кохану, актор з головою поринув в роботу. Зараз зірка "Голодних ігор" грає смертельно хвору людину, яка бере участь у грі на виживання в серіалі Most Dangerous Game. За сценарієм Гемсворту доводиться багато бігати, що також позитивно впливає на його фізичну форму.

Під час знімань я багато бігав вулицею. Але це круто, бо змушує мене рухатися далі. Я долав по 10 кілометрів на день. Раніше ніколи такого не робив,
– каже Ліам.

Що відомо про стосунки Майлі Сайрус та Ліама Гемсворта? Майлі та Ліам вперше зустрілися на зйомках фільму "Остання пісня" в 2009 році. Вони зустрічалися три роки, після чого актор зробив пропозицію Сайрус. В 2013 році закохані розійшлися, проте невдовзі відновили стосунки. 23 грудня 2018 році вони одружилися. Актор подав заяву на розлучення після того, як в мережі з'явилися фотографії Майлі та Кейтлін Картер – колишньої невістки Кайлі і Кендалл Дженнер. На цих світлинах дівчата цілувалися. Між подружжям давно були непорозуміння, а зрада дружини стала для актора останньою краплею. Романтичні стосунки Сайрус та Картер тривали близько двох місяців. Наразі Майлі зустрічається зі співаком Коді Сімпсоном.