Про це повідомляють у TMZ з посиланням на звіт судмедекспертів округу Лос-Анджелес.

49-річна зірка "Остіна Пауерса" на початку квітня потрапив у лікарню в критичному стані через інтоксикацію алкоголем. Тоді він був підключений до системи життєзабезпечення, але у нього почали відмовляти органи. Згодом він помер, але причину смерті родичі вирішили не розкривати.

Читайте також: Помер Верн Тройер: що відомо про знаменитого актора

Тоді ж родичі покійного актора називали причиною смерті затяжну депресію, яка призвела до самогубства.

В офіційному повідомленні родичі Верна попросили не нести квіти на прощання з актором, а зробити пожертви у благодійну організацію, яку підтримував голлівудський актор. Зокрема, мова йде про Фонд слуху Старкі. Варто додати, що талановитий актор-карлик довгий час лікувався від алкогольної залежності та кілька разів проходив курси реабілітації.

Нагадаємо, що актор Верн Тройєр помер на 50-му році життя у США. Сумна звістка сколихнула світ 21 квітня 2018 року. Світову популярність він здобув після зйомок у фільмі Майка Майєрса "Остін Пауерс", де він виконав роль лихого клона доктора Зла. Верн Тройер також знявся у кінострічках "Гаррі Поттер і Чарівний камінь" (2001), "Гуру любові" (2008) та "Творчий візуар". Окрім цього, актор засвітився у відеоролику Мадонни у 1999 році та часто був гостем американський телевізійних шоу.