Переважно ім'я Назар мають впевнені в собі, цілеспрямовані чоловіки, які ще з дитинства проявляють характер. Якщо він має свою думку на щось, його практично нереально у чомусь переконати. 24 Канал підкаже, що означає це ім'я, які відомі люди його носять та коли Дні ангела Назара.

Дивіться також Прості та зрозумілі: 6 популярних імен для хлопчиків у 2023 році в Україні

Значення імені Назар

Назар – ім'я єврейського походження. З івриту ім'я воно перекладається, як "присвятив себе Богу" або "дав обітницю Богу".

За іншою версією, Назар походить від латинського імені Nazarius, що означає "той, хто родом з Назарету" або "назаретянин".

З азербайджанської та турецької мови Назар має переклад "пильний погляд" або "далекоглядний".

Відомі люди

Назар Задніпровський – український актор театру та кіно. З 1997 року грає у Національному драматичному театрі імені Івана Франка у Києві. У 2012 році став ведучим шоу "Добрий вечір" на 1+1. Мав провідні ролі у стрічках "Останній москаль", "Великі Вуйки", "Слуга народу", "Великі почуття", "Останній з магикян". Заслужений та Народний артист України.


Назар Задніпровський / Фото "Новий канал"

Назар Грабар – український танцівник, модель та блогер. Був учасником шоу "Танцюють всі". Знімався у кліпах "Время и стекло". Танцював у шоубалеті Світлани Лободи. Брат Назара звукорежисер Ілля Грабар загинув під Бахмутом наприкінці 2022 року.


Назар Грабар / Фото з інстаграму

Назар Хассан – український хіп-хоп виконавець. У 2019 році, Хас став першим україномовним репером, який зібрав стадіонний концерт. Того ж року став ведучим шоу "Хеппі Ранок" на "Хіт FM". У 2021 році був ведучим програми "Мисливці за дивами" на каналі "Україна".


Назар Хассан / Фото з інстаграму

Назар Савко – львівський співак і композитор. Робить аранжування для багатьох співаків, зокрема, Наталці Карпі та Andriana. У 2000 році створив студію "Джерело", де працює й досі. Був фіналістом вокального шоу "Голос країни".


Назар Савко / Фото з інстаграму

Коли Дні ангела Назара

Днів ангела у році Назар має багато, адже це християнське ім'я, що означає "присвячений Богу". Назар святкує свої іменини 10 травня, 12 червня, 17 червня, 28 липня, 27 жовтня, 18 листопада, 9 грудня.