Будування планів на майбутнє, живе спілкування з друзями та відмова від соцмереж – ці та інші прості дії допоможуть швидко подолати усі симптоми депресії, передає Health Info.

1. Плани на майбутнє

Вважається, що саме через депресію ми починаємо дуже песимістично дивитись у майбутнє. Хоча вчені довели протилежне – саме негативні думки і провокують депресію. Наше уявлення про майбутнє, як про непроглядний жах, викликає апатію, депресію, і в результаті коло замикається. Щоб цього не сталося, необхідно дивитися на все, що з вами відбувається, під іншим кутом. І тоді ви напевно побачите щось хороше у своєму житті.

2. Середземноморська дієта

Часто причиною депресії може стати неповноцінне харчування та відсутність основних поживних речовин в організмі. Щоб цього не сталось, чудово підійде середземноморська дієта, яка включає в себе багато фруктів, овочів та бобових.

3. Режим офлайну

Зустрічі, спільні поїздки або походи в гості знижують ймовірність впасти в депресію приблизно на 50%. Однак зворотній вплив має спілкування по телефону та активна переписка у соцмережах.

Читайте також: Як стати щасливим: прості і дієві поради

4. Знайти компанію

Досить довго вважалося, що контакти з людьми не підходять для тих, хто схильний до депресії. Однак це спростували дослідження психологів. Подолати симптоми депресії допомагає ототожнення себе з певною групою людей. Ті, хто чітко ідентифікував себе як частку якоїсь групи, розповідали, що відчувають підтримку і їм приємно, що вони не самотні.

5. Відмова від соцмереж

Соціолог Май-Лі Стірс вважає, що порівняння себе з тими, з ким ви спілкуєтеся в Мережі, може привести до депресії. Очевидно, що на свої сторінки в соцмережах люди не публікують негативних записів, лише хороші і часто ідеалізовані факти про себе. Порівнюючи своє життя з чужою, людина, відчуваючи себе гіршою, впадає в депресію.