Станом на 2019 рік чоловік змінював особисті дані 4 рази. Востаннє його прізвище та ім'я звучало так: Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко, однак, можливо, з роками стало ще довшим.

Читайте також У ваших жилах тече шляхетська кров: 15 давніх українських прізвищ

Мешканець Тернополя має одне з найдовших прізвищ в Україні

Тернополянин каже, що ім'я Володимир – це про мир зі світом та усіма людьми, а друга частина – про серйозність та опір, які він намагається проявляти. Такі незвичайні дані чоловік придумав завдяки Вікіпедії.

Відкрив Вікіпедію, перелік українських прізвищ, і почав комбінувати їх. Основну частину забрав і суфікс -слав переніс в кінець. І відповідно до того підбирав. Якби у реєстрі була більша кількість символів, то зробив би. Зараз максимум 50, там так і є – разом з дефісом,
– каже власник одного з найдовших прізвищ.

Друзі хоч і звикли до незвичного імені, але все одно скорочують його. Наприклад, Бронік або Бронівогневладислав. Чоловік наголошує, що зміна особистих даних – це свобода вибору, на яку він має право. Річ у тім, що раніше батьки її утискали. Цікаво, що по батькові герой залишив – Миколайович.