Зазвичай наповнювачі для лотків виготовляють з натуральних матеріалів, щоб у котів не було алергії. Переважно з таких компонентів, як тирса, макуха кукурудзи, глина, цеоліт. Які ще функції може виконувати наповнювач для котів – знає 24 Канал.

Корисно Є одне місце: як і де зберігати гарбузи, щоб простояли аж до весни

Як використовувати наповнювач для котів

Ті рослини, яких вирощують у кашпо, потребують хорошого дренажу. Він має бути не важким, бо контейнери доводиться час від часу піднімати. Гарним варіантом для шару дренажу буде цеоліт. Ця речовина вже незмінною складовою котячого туалету.

Наповнювач для котячого лотка несподівано може слугувати мульчею. Оскільки його зазвичай виробляють з хвойних, то він допомагає зменшити кількість азоту в землі. Тому гарною ідеєю буде застосовувати його між рядами на ділянці.

Цеоліт
Цеоліт / Фото "Пром"

Таким матеріалом можна розпушувавати землю навколо рослин. Оцінять наповнюч фіалки (необовязково додавати до нього ґрунт), орхідеї та спатифілуми.

  • До речі, у котячому наповнювачі гарно пускають корені різні живці. Можна брати у вжиток й для рослин у саду та на городі.

До того ж матеріал для котячого туалету добре дезінфікує корені, щоб не було гниття. Також він запобігає появі мошок.

  • Важливо, брати невикористаний наповнювач для котів. Тобто, там, де немає відходів від тварин. Інакше – можна навпаки нашкодити рослинам.