Натирання взуття влітку – не рідкісна ситуація, яка може торкнутися будь-кого. І потім загоювати рани важче, ніж одразу запобігти мозолям. Як зробити так, щоб взуття не натирало – підкаже 24 Канал.

Це цікаво Не залишиться й сліду: як позбутися плям на одязі від вишневого соку

Лайфхаки, щоб не натирали ноги

  • Обирайте правильне взуття. Босоніжки чи сандалі з ремінцями, шнурками або липучками можна зафіксувати на нозі, що запобігатиме натиранню.


Зручні сандалі / Фото Bigl.ua

  • Чи то для відкритого, чи для закритого взуття підійде дитяча присипка. Перед тим, як кудись йти посипте на ноги та взувайтеся. Так, не буде утворюватись мозолів.


Дитяча присипка / Фото Tabletki.ua

  • Простий спосіб, який допоможе впоратись із цією проблемою – звичайний дезодорант. Нанесіть його на чисту суху шкіру ніг. Зверніть увагу на ті місця, де переважно босоніжки, туфлі чи балетки натирають.
  • Дуже ефективно скористатися додатковими вставками або підкладками з гелевих або силіконових матеріалів допоможуть зменшити тертя.


Силіконові вставки / Фото "Розетка"

  • Спробуйте підсилити ковзання, щоб взуття менше натирало ноги. Використовуйте крем для ніг: розподіліть його по всій нозі та особливо в тих місцях, де відбувається найбільше натирання.