Мабуть, багато хто чув, що відіпрати плями від вишневого соку особливо складно. А все тому, що він містить особливий пігмент з високою стійкістю. 24 Канал підготував перевірені домашні засоби, які допоможуть впоратися з цієї проблемою.

Не забудьте прочитати 6 практичних порад, що одягати у спеку

Засоби від вишневого соку

  • Дуже легкий метод – якщо ви маєте змогу, то одразу покладіть цю річ під гарячу воду. Сильно потріть: якщо будуть ще залишки соку – нанесіть господарське мило та нехай постоїть 10-15 хвилин. Тоді ще трохи потріть тканину та пляма повинна зникнути.
  • Молоко є вдома чи не в кожного. Налийте рідину в посудину та замочіть одяг на 2-3 години. Воно вбере в себе вишневий сік. Потім потріть одяг там, де є пляма. Якщо й досі щось залишилось на тканині, скористайтесь звичайним пральним порошком.


Молоко / Фото Milkua.info

  • Якщо одяг білого кольору, вам може допомогти перекис водню. Він забере червоні плями. Але якщо ваша річ – кольорова, то перекис доведеться розбавити водою. Нанесіть рідину на пляму, поки не виїсть та закиньте у пральну машинку.


Перекис водню / Фото "Аптека 24"

  • Ще один продукт, який точно є абсолютно у всіх – це сіль. Розмішайте ложку солі з кілька краплями води та обробіть місце забруднення та потріть його руками. Нехай стоїть так 20-30 хвилин та можете кидати у пральну машинку.


Сіль / Фото Harchi.info

  • Щоб видалити вишневу пляму з одягу, може поєднати спирт і лимонну кислоту в пропорції 20 грамів рідини на 2 грами лимонної кислоти. Бажано, щоб розчин був гарячим. Занурте туди забруднену річ. Якщо пляму все ще помітно, можете додати ще трохи оцту та потерти її.