Відома українська психологиня Наталя Холоденко дала інтерв'ю Каті Осадчій у програмі "Світське життя". Зірка розповіла про те, як часто бачаться її зіркові куми Юрій Ткач та Катерина Кухар з донечкою Вів'єн, а також розсекретиласвоє нове хобі.

Читайте також Монатік розповів, чи ревнує дружина до його молодих фавориток

Які Юрій Ткач та Катерина Кухар хрещені батьки

Катя Осадча зауважила, що зіркові колеги нечасто бувають хорошими хрещеними батьками через свій щільний графік, постійні зйомки та інші справи. Наталя Холоденко у відповідь зазначила, що й Вів'єн має свій режим.

Вони бачать її не дуже часто, але насправді вона ще дуже маленька, тому я і не дуже стимулюю ці зустрічі, бо є в неї режим, графік,
– розповіла Наталя Холоденко.

Психологиня також додала, що вони однаково передають похресниці вітання. До того ж, зіркові куми мають свою групу у вайбері, де Наталя ділиться світлинами з донечкою, показує, чим новим вона займається, або ж демонструє кадри з різних свят, тому хрещені батьки завжди залишаються в курсі подій.

Нове хобі Наталі Холоденко

Ідею їй підкинула співачка Камалія, запропонувавши придбати коня з благодійною метою. Наталя зважилась на це крок, бо мріяла про коня з дитинства, але через зайнятість не могла часто його бачити. Втім, мати таку тварину – недешеве задоволення, тож, за словами психологині, її здолала жадібність і вона почала займатися. А днями навіть впала з коня, коли освоювала галоп. Але зірка знала, що робити при падінні, тому розтягнула м'язи, але обійшлось без переломів.

Дивитися інтерв'ю Наталі Холоденко "Світському життю" онлайн: