До справжнього сексуального нападу жодного разу не дійшло, але Наталі Портман зізналась, що бути випадки, коли її домагались, повідомляє NME.

"Коли я почула, як усе це (розповіді про сексуальні домагання, – "24") виходить назовні, я подумала, отакої, мені так пощастило, що зі мною такого не було. А потім, поміркувавши, я подумала, добре, на мене справді ніколи не нападали, точно і, але ж над чим би я не працювала, я зазнавала якоїсь дискримінації або харасменту (сексуальне домагання в американському законодавстві, – "24")", – поділилася Портман.

Читайте також: Бен Аффлек вибачився перед жінками за сексуальні домагання

За її словами, багато жінок сприймають домагання або дискримінацію, як належне, а тому і не звертають на це уваги. Портман пригадала один інцидент, коли вона летіла в приватному літаку з продюсером, котрий мав чіткий намір із нею переспати.

Коли я прийшла, нас виявилося всього двоє, і там було підготовлене лише одне ліжко. Нічого не сталося. На мене не напали. Я сказала: "Я почуваюся некомфортно в цій ситуації", і до моїх слів поставилися з повагою, але то було дуже неправильно. Було вкрай неприйнятно, то була маніпуляція. Я злякалася,
– пригадала вона.

На думку Портман, існує ще одна важлива проблема, коли жінкам, які бажають захистити себе від неправильного ставлення, доводиться штучно себе обмежувати та применшувати.

"Був період, коли я неохоче погоджувалася на сцени поцілунків, сексуальні сцени. Бо через мої перші ролі реакцією людей у рецензіях було б називати мене "Лолітою", а я цього боялася", – зізналася вона.

Нагадаємо, багато голлівудських знаменитостей заговорили про домаганнях на тлі секс-скандалу навколо продюсера Гарві Вайнштейна, якого десятки актрис звинуватили в домаганнях і зґвалтуваннях. У домаганнях також звинуватили Чарлі Шина, Кевіна Спейсі, Стівена Сігала і Дастіна Хоффмана.