Про це повідомляють в EOnline.

Нещодавно актриса Хіларі Бертон розповіла про те, що багато років тому Аффлек приставав до неї. Бен свою провину визнав і вибачився перед жінками за сексуальні домагання.

Читайте також: Бена Аффлека теж звинуватили в сексуальних домаганнях 15-річної давності

"Я повівся недоречно по відношенню до міс Бертон. Приношу свої найглибші вибачення", – заявив актор.

Але Бертон була не єдиною, хто постраждав від зайвої уваги Аффлека. Незабаром після її заяви про домагання з боку актора свою історію розповіла візажист Анна-Марі Тендлер.

Одна жінка звинуватила мене в тому, що я доторкнувся до її грудей, коли обіймав її. Я цього не пам'ятаю, але приношу вибачення за свою поведінку. Не думаю, що жінки брешуть або придумують це. Ми, чоловіки, повинні бути обережнішими в своїх діях. Ми не повинні йти від проблем, ми повинні їх вирішувати.
Я вважаю, що жінки повинні відчувати підтримку з нашого боку. На жаль, проблема сексуального насильства є не тільки в Голлівуді, але і в багатьох інших сферах діяльності. Чудово, коли приклади інших надихають всіх, хто зазнав насилля, знайти в собі сили і розповісти про те, що трапилося,
– зазначив актор.

Ситуацію з Гарві Вайнштейном він також прокоментував. Він досі не може оговтатись навколо секс-скандалу, що виник у Голлівуді.

"Разом з Харві Вайнштейн ми зробили такі фільми, як "Розумниця Уілл Хантінг", "Закоханий Шекспір", які я дуже люблю. Мені важко уявити, що в той час, як ми з ним працювали над цими картинами, інші страждали і піддавалися насильству з його боку. Все, що я зараз можу зробити, – це пожертвувати гроші від фільмів, над якими ми працювали разом, в різні організації по боротьбі з насильством. Мені здається, це допоможе мені зітхнути з полегшенням", – підсумував актор.