Про це повідомляє Forbes.

Як зазначає видання, це сталося незабаром після того, як Бен Аффлек на своїй сторінці у Twitter засудив приставання до жінок з боку продюсера Гарві Вайнштейна.

"Я засмучений і розсерджений тим, що людина, з якою я працював, десятиліттями використовував своє становище, щоб маніпулювати і домагатися жінок. Це абсолютно неприйнятно, і я запитую себе: що я можу зробити, щоб переконатися, що це не станеться з іншими?" – гнівну публікацію написав Бен Аффлек.

Однак одразу ж після цього актриса Роуз МакГоуен (зірка "Всі жінки - відьми"), яку раніше домагався скандальний Гарві Вайнштейн, заявила, що Аффлек брехун і що він роками приховував правду, яку знав про вчинки Гарві. За словами Роуз, Аффлек намагався допомогти Вайнштейну приховати інформацію про його непрофесійну поведінку з актрисами.

Після цього інша актриса Хіларі Бертон звинуватила свого колегу, актора Бена Аффлека в домаганнях. Бертон заявила, що Аффлек дозволив собі непристойну поведінку на шоу TRL в 2003 році, коли дівчині був 21 рік.

За словами актриси, вона не забула цей інцидент. Бертон сказала, що була тоді "зовсім дитиною" і "сміялася, щоб не заплакати".

Пізніше актор написав у Twitter, що дійсно "поводився недостойно по відношенню до пані Бертон". Він також вибачився перед нею.

"Я діяв недоречно по відношенню до пані Бертон, і я щиро прошу вибачення", – написав він у відповідь.