В інстаграмному інтерв'ю Наталі Портман розкрила кілька деталей про майбутній фільм, передає The Daily Mail. Так, акторка зізналась, що зйомки розпочнуться в 2021 році в Австралії. Однак дати поки не уточнюються, а автори стрічки очікують на вирішення ситуації з пандемією коронавірусу.

Дивіться також Брі Ларсон розсмішила мережу курйозним фото зі зйомок фільму "Капітан Марвел"

У стрічці "Тор: Кохання та грім" Наталі Портман постане в образі Джейн Фостер. Цього разу колишня обраниця Тора не буде беззахисною: вона отримає його сили та, можливо, стане ще більш могутньою, на що натякнула акторка.

Вона насправді дуже сильна. У коміксах її змалювали як жінку Тора, а Джейн фактично стає ще могутнішою,
– розповіла Наталі Портман.

За неофіційними даними, акторка очікує на появу третьої дитини. Ці чутки Наталі Портман не підтвердила. Водночас зірка не приховує: перед стартом зйомок їй потрібно буде позбутись зайвих кілограмів та повернути ідеальну фігуру. Та з ким акторка буде залишати маленьких дітей на час створення стрічки, вона ще не вирішила.

"Це буде захопливо, і мені цікаво побачити, чи зможу я повернутись у форму за цей час", – додала Наталі Портман.

Що відомо про фільм "Тор: Кохання і грім"

Вперше про 4 частину фільмів про Тора заговорили влітку 2019 року. Режисер Тайка Вайтіті підписав контракт з Marvel та оголосив про розробку сценарію для нової супергеройської стрічки. Наразі відомо, що сюжет проєкту базуватиметься на коміксах Джейсона Аарона "Могутній Тор". Тайка Вайтіті додав, що деякі події можуть змінюватись у ході зйомок, тому наразі деталей майбутнього фільму не розголошують.

Актори фільму "Тор: Кохання і грім":

  • Кріс Гемсворт – Тор, один з месників та колишній король Асгарду
  • Тесса Томпсон – Валькірія, воїн та королева Асгарду
  • Наталі Портман – Джейн Фостер, науковець, колишня дівчина Тора
  • Тайка Вайтіті – воїн раси Кронана
  • Крістіан Бейл – лиходій

Фільм Marvel має вийти на великий екран 11 лютого 2022 року.