Понад рік тому в пресі заговорили про черговий роман Брукліна Бекхема, який так легко заводив нові стосунки з відомими красунями. Проте 25-річній американській акторці Ніколі Пельтц вдалось по-справжньому підкорити серце залицяльника. Тому після дев'яти місяців зустрічань він освідчився коханій, а нещодавно зробив нове татуювання, яке присвятив нареченій. Вслід за обранцем дівчина наважилась на малюнок на тілі на його честь. Фото з'явилось в інстаграм-сторіс акторки.

До теми В об'єктиві Брукліна Бекхема: Нікола Пельтц позувала перед нареченим на тлі моря

Так, Нікола Пельтц зробила невелике татуювання на спині з написом "Бруклін". У важливий момент поряд з нею був коханий. На фото дівчина позувала в легкій сукні лимонного кольору з квітковим принтом та оголеною спиною. Свій образ вона довершила білими босоніжками на високих підборах. Акторка не стала нехтувати карантинними обмеженнями, та з'явилась у салоні в захисній масці.


Нове татуювання нареченої Брукліна Бекхема / Фото з соцмереж


Бруклін Бекхем з нареченою / Фото з соцмереж

Нагадаємо, що до прояву своїх почуттів Бруклін Бекхем підійшов творчо. На шиї він зробив нове масивне татування з жіночими очима, яке не залишає сумнівів щодо того, кому воно присвячене. Малюнок точно передає риси Ніколи Пельтц.


Татуювання Брукліна Бекхема на честь нареченої / Фото з соцмереж