На обкладинці журналу Зої позує в чорній сукні з глибоким декольте від Ентоні Ваккарелло. Цей образ підкреслює жіночність та привабливість акторки.

Читайте також: Дар'я Астаф'єва похизувалася струнким тілом: гаряче фото


Зої Кравіц на обкладинці американського Elle / Фото: Elle

На одній із фотографій Зої позує в прикрасі від Sophie Buhai та намисті Prada. Також акторка дала інтерв’ю виданню, в якому розповіла про булімію. Вона потерпала від цієї хвороби після переїзду до Маямі зі своїм батьком Ленні Кравіцем. Тоді зірці було 11 років.

Що відомо про булімію?Булімія — патологічно підвищене відчуття голоду, яке супроводжується деколи слабкістю і больовими відчуттями в надчеревній ділянці. Цей стан інколи поєднується із зниженням відчуття насичення, внаслідок чого виникає потреба в надмірно великих кількостях їжі.


Зої Кравіц для журналу Elle / Фото: Elle

Мені не подобалася моя нова школа. Здавалося, що я не вписуюся в жоден колектив, а навколо було стільки краси. Я була кремезною, зовсім нормальної тілобудови… Але мені було 15, в мене була навдивовижу красива та худенька мама і тато, який зустрічався із супермоделлю. І я була дуже подавленою та відчувала себе незручно,
– поділилася спогадами Зої.


Зої Кравіц / Фото: Elle

Акторка боролася з булімією 10 років: "Тепер я в нормі, але слідкую за цим. Я ніколи не дозволю собі забути цю хворобу".

Під час хвороби Кравіц її батько таємно заручився з Ніколь Кідман. Згодом Ніколь стала колегою Зої по серіалу "Велика маленька брехня". "Я дуже сердилася на неї, коли була підлітком", – зізнається Зої. Проте зараз зірка щаслива, що Ніколь з’явилася у її житті.


Зої Кравіц на фотосесії для глянцю / Фото: Elle

Про колег по серіалу, серед яких Різ Візерспун, Лора Дерн та Шейлін Вудлі, Кравіц каже: "Я багато навчилася у сім’ї "Великої маленької брехні". Всі хотіли, щоб ми конкурували, проте ми чудово ладнали".

,
Зої Кравіц для американського Elle / Фото: Elle