На перший погляд здавалось, що на вулицях міст ходить лікар або працівник санітарної служби, але аж ніяк не топ-модель Наомі Кемі Кемпбелл. Через пів року після таких "модних виходів" у світ, вона розкрила походження свого знаменитого костюма від коронавірусу, повідомляє WSJ Magazine.

До слова Ілона Гвоздьова одужала від коронавірусу

"Я купила костюми оптом за підпискою, і мені їх досі постачають", – розповіла Кемпбелл, додавши, що придбати його порадила колега – манекенниця Лінда Євангеліста.

Коли ж у Наомі закінчились костюми і з сайту Amazon вона не отримала посилку, вона добряче запанікувала і в той час зовсім не виходила з дому.

"Було смішно, тому що люди вирішили, що я вкрала їх з лікарні на Мангеттені і повинна негайно повернути лікарям. Я пояснила, що чесно придбала їх на Amazon", – додала Кемпбелл про реакцію оточуючих на її захисний костюм. Варто додати, що перший костюм, який одягнула Наомі цієї весни, хочуть забрати як експонат до Музею моди у Баті, Велика Британія.

Нагадаємо, що Наомі Кемпбелл настільки переживала через зараження COVID-19, що після одного авіаперельоту у захисному костюмі та кейпі від бренду Burberry, вона викинула елітну річ на смітник. Жінка вирішила позбутись його у цілях безпеки. Ціна кейпу складала 4 тисячі доларів.