Лідія зізналася, що вмовити маму поїхати на відпочинок було дуже не просто. Оскільки зараз є багато роботи на городі, який має жінка, то на вмовляння пішло багато часу, адже мамі телеведучої довелося залишити усе господарство. На особистій сторінці в інстаграмі Таран все-таки поділилася світлинами з відпустки і зізналася, рада, що переконала маму поїхати і відволіктися від щоденних турбот.

Читайте також Ольга Фреймут замилувала мережу сімейними кадрами: яскраві фото

Для літньої відпустки ведуча обрала Яремче. Там можна насолодитися красою гір, а також приймати сонячні ванни у басейні. Лідія вмовляла маму тиждень і ледь посадила в автомобіль, щоб поїхати подалі від справ по господарству. Зірка каже, що мама рідко відпочиває, тому для неї було вкрай важливо втілити задуману поїздку в реальність.

Тепер жінка отримує задоволення від навколишньої атмосфери та дякує доньці за незабутні емоції і теплі сонячні дні, які вона проводить біля річки, в горах.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Також телеведуча показала, як плаває на надувному колі у вигляді кавуна в басейні. Лідія релаксує, усміхається на камеру та відпочиває від насиченого робочого графіку.

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч