За лаштунками півфіналу "Танців з зірками" учасниць підтримували рідні. За Надію Мейхер вболівав син Ігор, який вперше за довгий час з'явився на публіці. Відео з хлопцем з'явилось на ютуб-каналі проєкту.

Читайте також Заберіть її з цього шоу: Катерину Кухар розкритикували за коментарі танцю Мейхер і Васюка

Як виглядає 18-річний син Надії Мейхер

Співачка проти того, щоб діти були частиною її світського життя. Тому трьох нащадків від шанувальників і журналістів вона приховує. Вперше показати доньок публіці Надія Мейхер наважилась в 11 прямому ефірі "Танців з зірками", коли разом з Анною і Марією станцювала чуттєвий фольк.

У півфіналі на шоу завітав дорослий син зірки Ігор. Ведучий Юрій Горбунов заявив, що пам'ятає Ігоря ще чотирирічним хлопчиком, який заважав знімальному процесу та капризував.

Здоровий дорослий дядько з вусами. Я з ним познайомився, коли йому було, напевно, чотири роки. Він капризував, бігав по студії. Тепер дорослий наречений,
– пригадав Юрій Горбунов.

Син Надії Мейхер зізнався, що впродовж всього сезону "Танців з зірками" переймався за 38-річну маму, яка на повну викладається як на репетиціях, так і під час прямих ефірів. "Я хвилююсь за маму. Кожного дня про неї думаю: як же вона себе почуває на паркеті, чи не втомилась вона", – розповів Ігор ведучим "Танців з зірками".

Надія Мейхер вперше показала дорослого сина: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, первістка Надія Мейхер народила 2002 року від бізнесмена Олександра Ліщенка, з яким одружена не була. Тоді артистці довелось ненадовго покинути колектив "ВІАГра" заради виховання сина Ігоря. Двох доньок вона народила від російського бізнесмена Михайла Уржумцева, з яким одружилась 2014 року.