В інтерв'ю для видання "Факти" співачка та ведуча розповіла про свою танцювальну кар'єру. Займатись народно-естрадною хореографією вона почала у віці 11 років в Будинку культури рідного містечка Волочиськ. Свій шлях Надія Мейхер продовжила в Хмельницькому педагогічному училищі. Проте вона зізналась, що з самого дитинства мріяла про балет. На заваді стали її великі груди.

До теми Надія Мейхер стала учасницею "Танців з зірками": кому з екссолісток "ВІА Гри" перейшла естафета

У 8-річному віці Надія Мейхер насолоджувалася балетними виставами по телевізору й навіть намагалась повторити рухи дівчат, запихаючи вату в чешки для занять спортом. Проте вже підлітком вона усвідомила, що втілити мрію не вдасться через пишний бюст.

Я розуміла, що ніяка балерина з мене не вийде через надто великі груди,
– наголосила Надія Мейхер.

Коли зірка прийшла в балетну студію, то хореографиня дуже скептично на неї подивилася, проте дала шанс через вражаючу пластику. Після року тренувань Надія Мейхер все ж стала на пуанти.

Знаменитість захоплювалась балетом та народними танцями до 17 років, а кар'єра завершилась через проблеми зі здоров'ям – вона була прикута до ліжка в підлітковому віці через проблеми з опорно-руховим апаратом.

Згодом Надія Мейхер дізналась про кастинг до нового гурту "ВІА Гра" й стала солісткою першого складу. Можливо, саме її принади були приводом для запрошення Валерія Меладзе приїхати до Києва на прослуховування, яке обернулося для неї шаленою популярністю.