Нове ніжне фото Джастін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Хейлі Болдуін та Джастін Бібер стануть батьками, – ЗМІ

Бібер лаконічно написав у підписі: "Моя дружина – неймовірна". Шанувальники у мережі були у захваті від спільного знімка подружжя, однак деякі Інтернет-юзери у коментарях згадали про колишню кохану артиста – Селену Гомес.

"Хейлі змінила прізвище, вони офіційно одружені", "Виглядаєте щасливими", "Я не маю нічого проти Хейлі, але думаю про Селену", "Твоє справжнє кохання – Селена", "Джастіне, чому ти покинув Селену?" – пишуть користувачі.

Так, Хейлі справді змінила своє прізвище з Болдуін на Бібер на сторінці в Instagram. До слова, Rhode – це друге ім'я дівчини, а 10 жовтня модель подала заявку на реєстрацію торгової марки для своєї власної лінійки одягу під назвою "Хейлі Бібер". Наразі невідомо, чи дівчина офіційно змінила своє прізвище.


Instagram Хейлі Болдуін (Бібер) / Скріншот

Нагадаємо, що Джастін і Хейлі почали зустрічатись ще у 2015 році, але їхній роман тривав всього кілька місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з Баскін Чемпіон, Джастін Бібер відновив стосунки з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня 2018 року, коли вони пішли на романтичне побачення. Згодом стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Також Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого становить понад 5 мільйонів доларів. Пара таємно відвідала один із судів Нью-Йорка, де й відбулось узаконення їхніх стосунків.