Наразі невідомо, чи дівчина офіційно змінила своє прізвище. Однак і від свого дівочого прізвища Хейлі не відмовилася. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: Однозначно так: Джастін Бібер і Хейлі Болдуін підтвердили свій шлюб

В її планах – закріпити за собою право використовувати своє прізвище як товарний знак, так само, як і свої ініціали – HRB3. Так, для своєї лінії одягу дівчина обрала ім'я – Хейлі Бібер.


Заяка Хейлі Болдуін на реєстрацію торгової марки

Крім того, заява на реєстрацію була подано від імені компанії Хейлі Rhodedeodato Corp. Що цікаво, ця назва також стосується її сім'ї: Rhode – це друге ім'я дівчини, а Deodato – дівоче прізвище її матері.

Нагадаємо, що Джастін і Хейлі почали зустрічатись ще у 2015 році, але їхній роман тривав всього кілька місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з Баскін Чемпіон, Джастін Бібер відновив стосунки з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня 2018 року, коли вони пішли на романтичне побачення. Згодом стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Також Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого становить понад 5 мільйонів доларів. Пара таємно відвідала один із судів Нью-Йорка, де й відбулось узаконення їхніх стосунків.