Про це знаменитий актор розповів на червоній доріжці премії "Еммі" в інтерв'ю телеканалу Access.

Читайте також: Відомий режисер освідчився своїй коханій на премії "Еммі": зворушливі фото

13 вересня Джастін Бібер та Хейлі Болдуін відвідали міський суд в Нью-Йорку, щоб подати заяву на одруження. Наступного дня, 14 вересня, західні ЗМІ повідомили, що Джастін Бібер та його наречена модель Хейлі Болдуін офіційно зареєстрували шлюб в суді Нью-Йорка.

Так, вони втекли і уклали шлюб! Не знаю, як зараз йдуть у них справи. Ми час від часу спілкуємося з Хейлі, але ось самого Джастіна я бачив тільки один раз. Хоча я не турбуюся, у Хейлі – прекрасний батько, який знає, як краще,
– наголосив Алек Болдуін.

Наразі Хейлі та Джастін не прокоментували свій шлюб, однак папараці встигли спіймати щасливих закоханих на вулицях Лондона.

Нагадаємо, що Джастін Бібер і Хейлі Болдуін почали зустрічатись ще в 2015 році, однак їхній роман тривав всього лише пару місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з моделлю Баскін Чемпіон, Джастін наважився на відновлення стосунків з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня, коли вони пішли на романтичне побачення. Пізніше стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Також Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого сягає 5 мільйонів доларів.