17 вересня на церемонії "Еммі" у Лос-Анджелесі Гленн Вайсс отримав перемогу в номінації "Найкращий режисер в розважальній програмі". Виступивши з натхненною промовою, у якій він згадав свою покійну матір, яка померла кілька тижнів, він зробив справжню несподіванку.

Читайте також: Еммі-2018: яскраві фото з церемонії нагородження


Гленн Вайсс переміг у номінації "Найкращий режисер в розважальній програмі"

Мама завжди бачила тільки хороше в оточуючих людях і речах, і вона обожнювала мою кохану Джен. Джен, ти світло мого життя! Ти питала, чому я не люблю називати тебе своєю дівчиною... Просто тому, що я хочу називати тебе своєю дружиною,
– вразив усіх присутніх на церемонії Гленн Вайсс.

Зазвичай ведучі шоу стараються виділити однаковий час для лауреатів премій і "підганяють" їх, коли вони не вкладаються у визначений час на сцені. Але в цьому випадку режисерові дали спеціальний час на здійснення неймовірного задуму. Кохана Джен піднялася на сцену, відповіла "так" і Гленн надів їй на палець обручку.


Гленн Вайсс освідчився на церемонії "Еммі-2018" Джен Свендсен

"Це кільце мій батько подарував моїй матері 67 років тому. І тепер я хотів би подарувати його тобі перед усіма цими людьми, перед моєю мамою і твоїми батьками, які дивляться зараз на нас з небес", – додав режисер.

Читайте також: Найкращі образи з червоної доріжки церемонії "Еммі-2018": розкішні фото


Гленн Вайсс освідчився на церемонії "Еммі-2018" Джен Свендсен