Зірковий батько Монатік вкрай рідко з'являвся перед камерами разом із синами. Обличчя нащадків він взагалі не бажав показувати публіці. Проте днями у інстаграм-сторіс він опублікував ролики, де Платон і Данило постали обличчям перед камерою. Цими відео поділилася програма "Зірковий шлях" на акаунті в інстаграмі.

Читайте також Дружина Монатіка показала розваги з синами: зворушливе фото

Монатік вперше показав своїх синів

Дмитро Монатік та його дружина Ірина тривалий час намагалися вберегти дітей від пильної уваги ЗМІ та сторонніх людей. Вони рідко публікували спільні фото, а якщо кадри й з'являлися в мережі, то на них важко було розгледіти обличчя. Та, нарешті, зіркове подружжя наважилося показати синів публіці.

В особистому профілі артист поширив відео, де сини стоять в масках, а татусь ласкаво називає їх "ніндзями". Хоча обличччя хлопчиків не було добре видно, проте це не завадило побачити, що вони дуже схожі на батька. Милі ролики не залишилися без уваги публіки і швидко розлетілися мережею.

Для перегляду відео гортайте праворуч

Що відомо про дітей Монатіка?

Виконавець вперше став батьком у 2015 році. Тоді його дружина Ірина народила первістка Данила. Вже через рік подружжя вдруге відчуло радість народження нащадка. Тоді на світ з'явився їхній другий син Платон. П'ять років сім'я приховувала дітей від сторонніх очей. Лише в січні цього року співак опублікував миловидне фото, де постав з новонародженим Платоном.