Монатік дав відверте інтерв'ю Славі Дьоміну для програми "Слава+". Він розповів про свій розвиток, як артиста та продюсера. Зокрема, Дмитро пригадав, як прагнув розпочати співпрацю з репером Потапом.

Читайте також Монатік розповів, чи ревнує дружина до його молодих фавориток

Монатік про співпрацю з продюсерами

На початку своєї кар'єри Монатік не хотів працювати з жодним продюсером, проте коли зрозумів, що самостійно просувати себе дуже складно, то не знав, що робити далі. У сучасному шоу-бізнесі для того, щоб досягнути якихось результатів, необхідно мати поруч людину, яка добре знається на тому, як завоювати прихильність аудиторії. У Дмитра такої людини не було і після невдалих спроб самопросування він все-таки вирішив звернутися до репера і продюсера Потапа.

Монатік запропонував Олексію свою кандидатуру для продюсування, проте той відмовив.

Потапу писав і він мені відмовив. Він сказав, що не знає, що йому робити з цим матеріалом, як з ним працювати, тому що це щось інше для нього,
– поділився артист.

Також Монатік намагався працювати з Юрієм Нікітіним, та знову почув відмову. Але Дмитро не здався. Він активно продовжував працювати над своєю творчістю, зібрав навколо однодумців і зміг досяягнути бажаного результату. Тепер від вдячний Юрію та Потапу, що вони не захотіли з ним працювати.

Інтерв'ю Монатіка: дивіться відео онлайн