Мальовничою світлиною з батьківщини коханого Катя поділилася на особистій сторінці в інстаграмі. Вона активно просуває акаунт та щодня у сторіс показує своє життя. Цього разу Реп'яхова позувала на тлі архітектурної пам'ятки.

Читайте також Молода дружина Віктора Павліка розповіла, чому називає чоловіка по батькові

Катерина Реп'яхова позувала поруч із Плебанівським залізнодорожним мостом-віадуком, що був побудований у 1896 році. Цей шедевр України розташований на Тернопільщині, на околиці села Плебанівка. Він належить до 12 віадуків України та світу.

У дописі дівчина зазначила, що перебуває на красивій батьківщині чоловіка. Віктор Павлік має виступ в Чернівцях і подружжя відправилося на локацію концерту на день раніше, щоб побувати у мами співака. Виконавець живе в Києві та багато гастролює. Через насичений робочий графік та інші турботи він не має змоги часто навідуватися до найріднішої. Тому артист не втрачає жодної можливості, щоб побачитися з мамою.

Реп'яхова у публікацїі також наголосила на тому, що потрібно берегти своїх рідних, а особливо людей літнього віку. Зіркова дружина зізналася, що зараз хотіла б лише одного – побачити свою бабусю Любу.