Канадська модель Дора Родрігес два місяці тому приїхала по контракту з модельним агентством у Дубай, як почався карантин через пандемію коронавірусу. Через це жінка залишилась у країні і понад два місяці провела в готельному номері. Але їй запропонували роботу, через яку вона мала б вийти за межі готелю. Тому вона наважилась та ледь не була затримана полісменами, повідомляє The Daily Mail.

До теми Топлес у леопардовій спідниці: Ірина Шейк вразила провокативним образом у ванній

Спокуслива фотосесія відбулась у нижній білизні в арабській пустелі. У той час до них почала направлятись автівка з поліцейськими. За словами Дори, як тільки вона побачила автомобіль "з мигалками", миттєво сіла за кермо і зникла з місця фотосесії. Тепер моделі може загрожувати адміністративний арешт або штраф за порушення правил в розмірі 3000 дирхам (близько 22 тисячі гривень).


Гаряча Дора Родрігес / The Daily Mail

Дубай – порожній і тихий, ніколи не бачила його таким. Я провела на самоізоляції два місяці, і навіть на шляху до місця фотосесії не знімала маску. Думала, що мене заарештують, коли приїхали поліцейські. Але стрибнула в машину і поїхала,
– зізналась про інцидент Родрігес.

Фотосесія Дори Родрігес у Дубаї / The Daily Mail