Глава конкурсу Анна Філімонова та Оргкомітет присвоїли титул "Міс Україна-Всесвіт 2020" киянці Єлизаветі Ястремській, яка у 2019 році вже брала участь у конкурсі і тоді стала "І Віце-Міс Україна-Всесвіт". Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу краси.

Читайте також "Міс Україна-Всесвіт 2014" Анна Андрес вагітна первістком: фото

Організатори зазначають, що Єлизавета прекрасно зарекомендувала себе протягом 2020 року. Вона здобула перемогу на міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019, заснувала власний бренд вечірніх суконь і купальних костюмів Elza. Ястремська активно розвиває себе, як духовно, так і фізично, поєднує інтенсивні тренування у спортзалі з медитативними практиками. Дівчина вивчає основи філософї та світобудови в Індії.

"Сказати, що я неймовірно щаслива – нічого не сказати! Про титул "Міс Україна-Всесвіт" я мріяла з дитинства, декілька разів намагалася реалізувати цю мріїю. У 2016 році я пройшла до фіналу конкурсу, але з особистих причин не змогла взяти участь. У минулому році я знову пройшла у фінал, посіла друге місце і отримала титул "I Віце-Міс Україна-Всесвіт 2019". А цього року доля розпорядилася чарівним чином і я отримала титул, про який мріяла все життя", – поділилася Єлизавета.

Що відомо про "Міс-Україна-Всесвіт 2020"

Єлизавета Ястремська – киянка, народилася у багатодітній сім'ї. У неї є два брати і сестра. Дівчина вільно володіє англійською та французької мовами, вивчає німецьку. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом і маркетинг".

Серед хобі дівчини був візаж, а також вона закінчила школу телеведучих. Єлизавета працювала моделлю і встигла прикрасити обладинки видань L'Officiel, "Наталі", "Ліза".

"Міс Україна-Всесвіт 2020" Єлизавета Ястремська: дивіться відео онлайн