Доньки 44-річної Міли Йовович ростуть артистичними та не соромляться камер. 13-річна Евер вже розпочала модельну й акторську кар'єру, однак, схоже, дівчинка не стане єдиною зірковою дитиною голлівудської знаменитості. Наймолодша дев'ятимісячна Озіан з перших тижнів життя викликає захоплення в 3,6-мільйонної аудиторії в інстаграмі. Акторка потішила прихильників новим домашнім фото з крихіткою.

До теми Дорослий дядько з вусами: Надія Мейхер вперше показала 18-річного сина

Кумедне фото Міли Йовович з молодшою донечкою

Міла Йовович сфотографувалась з молодшою донечкою на руках. Без косметики вона постала в домашньому образі, одягнувши широку білу майку. Акторка прагне бути максимально відвертою з фанами та демонструє, що бути мамою трьох дітей – непросто. Про це свідчить безлад, який потрапив у кадр, що, схоже, аж ніяк не бентежить зірку.

На камеру знаменитість нагодувала доньку Озіан, яка жадібно пила молоко з пляшечки. Щасливий вираз обличчя дівчинки контрастував з емоціями виснаженої Міли Йовович, що виглядало дуже кумедно.

"Моя мавпочка і я", – підписала фото акторка. Крім того, зіркова матуся показала наймолодшу донечку зблизька. Щирі кадри розчулили понад 160 тисяч користувачів.