22 жовтня Михайло Єфремов отримав остаточний вирок Пресненського суду Москви – 7 років і 6 місяців під вартою за смертельну аварію в центрі Москви. Як інформує Інтерфакс, 2 грудня актора перевели до колонії загального режиму №4 в Бєлгородській області.

До теми Суд зменшив вирок Михайлу Єфремову за смертельну ДТП в Москві

Після прибуття до місця відбування покарання Єфремова помістять у карантинне відділення на термін до 15 діб, де з ним будуть проводити профілактичні, психолого-педагогічні, медичні та інформаційні заходи.

Після закінчення карантину спеціальна комісія розглядає питання про працевлаштування кожного засудженого, який прибув до установи для відбування покарання,
– йдеться в повідомленні.

Роботу всім засудженим підбиратимуть з урахуванням статі, віку, працездатності, стану здоров'я та спеціальності. За це вони отримуватимуть мінімальну заробітну плату, частина з якої піде на відшкодування витрат на утримання. Варто додати, що ув'язнені в колонії шиють одноразові медичні костюми, виробляють дезінфікуючі засоби, пральний порошок, сувеніри, борошно, висівки і шліфований горох. Саме робота або освоєння нової спеціальності можуть вплинути на умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, ДТП за участю п'яного Михайла Єфремова відбулося 8 червня на Садовому кільці в Москві. В аварії загинув водій Сергій Захаров, який керував фургоном. У нього в'їхав автомобіль актора. Більше деталей про ДТП з Єфремовим читайте тут.