У популярного американського актора Метью Мак-Конегі не завжди були хороші стосунки з рідними та близькими. Про сварку, яка роз'єднала його та матір зірки Кей, розповіли вони обоє на шоу Red Table Talk.

Цікаво Ти живеш синдромом жертви: Остапчук розлютився через нове інтерв'ю ексдружини

Чому Метью Мак-Конегі не спілкувався з мамою 8 років

Як відомо, після виходу фільму "Час помирати" в 1996 року, настав практично пік популярності актора, який зіграв у стрічці головну роль. У той момент і стався розлад у стосунках з його матір'ю. За його словами, вона ніби стала одною з його фанаток.

Зазначимо, що раніше Кей та Метью мали хороші стосунки, вони часто спілкувалися, актор міг розповідати рідній деталі його особистого життя. Але після виходу фільму, його мама почала розсекречувати інформацію про нього іншим людям та журналістам. Мак-Конегі не стерпів моменту, коли жінка привела до його будинку знімальну групу одного з шоу.

Мама влаштувала їм екскурсію: "Ось кімната сина, одного разу я заскочила його тут з дівчиною в ліжку. Ось ванна: якось я заскочила сина за самі знаєте за який заняттям…". "Дідько, мамо!" – все, що я міг тоді сказати,
– розповів Метью Мак-Конегі.

88-річна Кей на шоу Red Table Talk зізналась, що тоді мала надію на те, що випуск цього шоу її син не побачить. Але актор припинив спілкування з матір'ю на 8 років. Втім, через певний час Метью та Кей змогли знайти спільну мову. Зараз у їхній сім'ї настало порозуміння.

Дивитись інтерв'ю з Метью Мак-Конегі онлайн: