Мей Маск встигла навіть написала книгу Feel Fantastic. Про свій власний секрет успіху вона розповіла в інтерв’ю BBC.

Читайте також: Мама Ілона Маска прогулялася Києвом: опубліковані фото

"За останній рік я працювала більше, ніж за все своє життя. У дорослих моделей менше конкуренції, як, втім, і роботи. Якщо старанно публікувати свої фотографії, можна набрати достатню кількість підписників і навіть отримувати запити на роботу без кастингів", – розповіла вона.

До слова,каже Мей в 2017 році стала найстаршою моделлю американського бренду косметики Cover Girl. Не останньою причиною кар’єрного зльоту мама винахідника вважає своє сиве волосся, яке вона одного дня просто перестала фарбувати. Але це не єдина жертва, на яку довелося їй піти.

"Мені доводиться планувати свій раціон на кожен день, інакше я швидко набираю вагу. У мене британський восьмий розмір одягу, я не така вже й худенька", – додала Мей.

Мей Маск активно публікує фотографії зі зйомок в своєму Instagram, у неї майже 90 тисяч підписників. Своїм прикладом вона надихає сотні жінок і показує, що навіть в 70 – можна виглядати стильно та елегантно.

"Я із задоволенням спостерігаю, як дедалі більше брендів, журналів і дизайнерів звертають увагу на реальні історії жінок у віці. Мода змінюється і, судячи з коментарів у моєму Instagram, зрілі жінки лише вітають це. Молоді моделі теж захоплюються моєю роботою, це дає їм надію на майбутнє. Мій хештег – #ятількипочинаю", – ці слова Мей Маск не можуть не надихати.