Український хіп-хоп виконавець та продюсер Потап з 23 травня минулого року перебувають у міцному шлюбі з Настею Каменських. У шоу 2POpodcast разом з Позитивом та Юрієм Горбуновим він зізнався, як ставиться до відвертих фотосесій дружини.

До теми Тімоті Шаламе вперше прокоментував пристрасний поцілунок з Лілі-Роуз Депп

Як відомо, Настя Каменських не соромиться влаштовувати пікантні фотосесії в купальниках або інших відвертих образах. Часто шанувальники критикують співачку за таку поведінку, адже вона заміжня та має чоловіка. Втім, Потап не ставиться до таких світлин дружини негативно.

"Мені подобається, що вона знімається. Часто ставлять запитання: "Ось, вона гола там, а як ти реагуєш?". Мені подобається, коли вона роздягається, коли всі дивляться, це ж моя дружина. Поки вона моя, мені це дуже подобається", – зізнався Потап.

Втім, продюсер також розповів про те, що він та Настя часто обговорюють питання еротичних сцен у фільмах чи кліпах. Юрій Горбунов, своєю чергою, зазначив, що красива дівчина рано чи пізно таки зніметься у відвертій сцені. А фільм, у якому еротичних кадрів немає, важко назвати правдивим.

Дивитися 2POpodcast з Потапом, Позитивом, Юрієм Горбуновим та Катею Файн онлайн: