В останньому дописів в інстаграмі співак показав, який вигляд має без брів. MELOVIN позував на сходах у стильному вбранні.

Дивіться також MELOVIN зголив брови на камеру: шокуюче відео

Популярний виконавець та представник України на міжнародному музичному конкурсі "Євробачення-2018" для нового кадру обрав чорний світшот з капюшоном та чорні джинси. Зверху він одягнув сірий піджак, а образ довершив білими кросівками з високими шкарпетками та гірчичною шапкою.


MELOVIN показав фото без брів / Фото з Instagram

Зараз співак перебуває в Карпатах. У попередніх дописах він зазначав, що зголив свої брови недарма. Безумовно, для співака його зовнішній вигляд відіграє першочергову роль, тож такий вчинок є частиною спеціального фотопроєкту. За словами артиста, через творчість він хоче заторкнути теми ментального здоров’я.


MELOVIN показав фото без брів / Фото з Instagram

Попри те, що MELOVIN наголосив, що гоління брів – це не хайп, а лише частина проєкту, втім деякі користувачі сприйняли його вчинок досить насторожено.

"Пробачте, але мені аж погано стало від цих фото. Швидше б уже повернувся попередній Мел", "Перша думка: а де ж брови?", "Твої брови були такі класні".

Інші ж позитивно прийняли зміни виконавця та зазначили, що брови насправді нічого не змінюють.

"Красивий ти став", "Унікальний чоловік красивий в будь-якому образі", "Ти навіть без брів виглядаєш шикарно", – написали користувачі.