На особистій сторінці в інстаграмі MELOVIN поділився з шанувальниками відвертою історією. Співак розповів, як він вперше пережив панічну атаку. Це відбулось 14 жовтня цього року, коли вперше за довгий час артист вийшов у світ.

Читайте також Стає погано від цих фото: MELOVIN вражає фанатів кадрами без брів

Напад панічної атаки в MELOVIN

MELOVIN виступав на радіостанції, виконував там пісню "Вітрила". Він поділився, що це було для нього доволі хвилююче. Згодом він мав зустрітися з шанувальниками, які вже тоді помітили, що щось не так. За словами співака, всі тоді казали: "Він співав якось абсолютно по-особливому, до мурашок, не як зазвичай". Після цього MELOVIN вирушив на студію, де мав записати нову пісню Dance With The Devil.

Я ніби віддав все цьому запису. Все до останньої краплі. Стільки стресу я ще не отримував ніколи. Я так хотів у ньому викричати все, що відчуваю. Повернувся додому, ліг на ліжко, і прийшла вона. Вперше в моєму житті. Панічна атака,
– розповів співак.

Артист зізнався, що йому різко перестало вистачати повітря, він почав сильно хвилюватися, так, ніби щось має трапитись. Його кидало то в жар, то в холод. "...І хочеться кудись бігти, але нікуди. В голові виникли всілякі хвороби! Від незначного до чогось лякаючого... Це було так страшно...Весь мокрий... як від 6-кілометрового забігу", – написав MELOVIN.

О 5 ранку співак лежав на ліжку з заплющеними очима і страхом заснути й померти. Але співаку вдалось заснути і розплющити очі. Потім, за словами артиста, відчуття печалі почало його переслідувати. Також він боявся, що збожеволіє.

Я боявся, що панічна атака буде переслідувати, і вона іноді знову атакувала через цей страх,
– зізнався співак.

Але MELOVIN почав вивчати матеріали та книжки психологів на цю тему, щоб вивчити ворога і знати його в обличчя. Також співак заінтригував прихильників, бо пообіцяв розповісти продовження згодом.