Меган та Гаррі вже не представляють британську королівську родину і є самостійними, незалежними громадянами. Пара розпочала нове життя в США, де вже встигла придбати будинок. Саме на території розкішного маєтку подружжя був знятий ролик, який показали на телеканалі ABC.

Читайте також Стало відомо, скільки отримує принц Гаррі та Меган Маркл за публічний виступ

Виступ Меган Маркл та принца Гаррі

У Сполучених Штатах Америки вже зовсім скоро відбудуться президентські вибори. Оскільки Меган має американське громадянство, вона закликала виборців взяти активну участь в голосуванні.

До виборів залишилося шість тижнів, а сьогодні – день реєстрації виборців. Кожні чотири роки нам говорять: "Це найважливіші вибори в нашому житті". Але це так. Коли ми голосуємо, наші цінності перетворюються в життя і наші голоси стають почутими,
– зазначила Маркл.

Принц Гаррі також не залишився осторонь теми вибору, перед якими постали американці. Він порушив питання щодо взаємодії людей в мережі напередодні виборів глави держави.

Чим ближче до листопада, тим важливіше стає те, щоб ми не брали до уваги ненависницькі промови, дезінформацію і негатив в мережі. Та інформація, яку ми поглинаємо, те, чому піддаємося і з чим взаємодіємо в інтернеті, справді впливає на нас,
– наголосив королівськйи спадкоємець.

Також під час промови Меган подякувала всім тих, хто продемонстрував свою мужність у цьому році. Вона виокремила науковців та медичних працівників, які боролися з коронавірусом та продовжують це робити, а також тих, хто виступає проти несправедливості і нерівності, відстоює свої права.

Меган Маркл та принц Гаррі виступили на телебаченні: дивіться відео онлайн

Образ Меган Маркл

Для виступу дружина принца Гаррі обрала строге вбрання. Вона постала перед камерою у чорних класичних штанах та коричневій блузці. Поєднала вбрання із туфлями-човниками чорного кольору на підборах.

Довге волосся Меган вклала у локони, а на обличчі зробила макіяж у коричневих відтінках з акцентом на очах. Завершила look мінімалістичними сережками і підвіскою.