ABC News повідомили, що тепер принц Гаррі офіційно фінансово незалежний від свого батька, принца Чарльза. Пара також оголосила, що повернула гроші британським платникам податків за реставрацію їхнього дому Фрогмор-гауз, що розташований на території Віндзорського замку.

Цікаво Принц Гаррі не міг розслабитись на весіллі з Меган Маркл: цікаві подробиці церемонії весілля

Прес-секретар подружжя опублікував їхню заяву у понеділок, 7 вересня. Він зазначив, що колишній герцог Сассекський перерахував гроші в Суверенний грант.

Цей внесок, спочатку запропонований принцом Гаррі, повністю покрив витрати на ремонт котеджу Фрогмор-гаус, який є власністю Її Величності Королеви, і залишається резиденцією герцога Сассекського і його сім'ї у Великобританії,
– пише представник пари.

Нагадаємо, весною 2019 року Меган Маркл з принцом Гаррі переїхали до будинку на території Відзорського замку, що було незадовго до народження сина Арчі. Цей будинок, зведений у XVIII столітті, надала подружжю королева Єлизавета. А його ремонт, згідно з документами, обійшовся в 3 мільйони доларів.

Видання пише про те, що принц Гаррі з Меган частинами виплачували гроші за ремонт. Вчора була остання їхня виплата, котра надала їм можливість стати фінансово незалежними. Тепер вони цілковито можуть самостійно формувати своє життя.