Королівська експертка і біографиня принца Гаррі та його дружини леді Колін Кемпбелл стала авторкою книжки "Меган і Гаррі: справжня історія". Вона повідомила про те, якими були вимоги Меган Маркл ще за рік до виходу з королівської сім'ї до піар-менеджерів. Про це пише The Daily Mail.

Цікаво Меган Маркл та принц Гаррі розповіли про перші кроки малюка Арчі

За словами Колін Кемпбелл, Меган Маркл повідомляла менеджерам те, що її метою є стати "найвідомішою людиною у світі". А це можливо тільки завдяки великому скандалу, зазначає видання.

За рік до виходу подружжя з королівської сім'ї Меган вела активну комерційну і політичну діяльність, яка не до кінця доступна для членів родини. Саме тому леді Колін Кембелл почала писати свою книжку. Біографиня впевнена, що Меган, завдяки допомозі принца Гаррі, робила те, що в королівській сім'ї вважається неприйнятним.

Вона вирішувала комерційні питання, коментувала політиків, тому що дуже цікавиться політикою, вимагала від піарників, щоб вони робили з неї найвідомішу людину в світі,
– сказала Колін Кемпбелл.

Експертка наголосила, що бути найвідомішою людиною – це ціла стратегія, що передбачає й скандали. Бо тоді потрібно ставати в центрі обговорень ріних людей та предметом суперечок. Леді зазначила, що подружжя Меган і Гаррі знають про те, що про них пишуть книжку.