Нещодавно відома поп-виконавиця дала інтерв'ю, в якому розповіла про проблеми, з якими довелося стикнутися їй через пандемію коронавірусу. Період карантину та самоізоляції вплинув на багатьох зірок, тож і Майлі Сайрус не була винятком, повідомляє видання USA Today.

Цікаво Безплідна повія: Христина Горняк розповіла про образи ексдружини Володимира Остапчука

Знаменитість відверто розповіла про те, що пристрастилась до алкоголю. Але й зазначила, що вже два тижні бореться з цією проблемою, тому стала на шлях тверезого життя.

Буду чесною: під час пандемії я скотилася. Але зрозуміла, що тепер знову на шляху до тверезого способу життя, і я відчуваю, що дійсно прийняла той час. Я говорила собі: "Не гнівайся, прояви цікавість". Тому не гнівайтесь на себе, а запитайте себе: "Що трапилося?"
– розповіла Майлі Сайрус.

Цей звив, за словами артистки, був для неї повним провалом, бо співачка не знає міри. Втім, зірка зазначила, що не думає, що всі люди повинні бути непитущими. "Я думаю, що кожен повинен робити те, що краще для нього. У мене немає проблем з випивкою. У мене є проблема з рішеннями, які я приймаю, як тільки починаю пити. Я дуже дисциплінована. Мені досить легко бути тверезою, тому що просто настає день, коли я більше не хочу випивати", – зізналась Майлі Сайрус.

Майлі Сайрус також розповіла про те, що допомогло їй побороти алкоголізм. Зірка зізналась, що повинна була захистити себе. Співачка знає, скільки талановитих знаменитостей померли в молодому віці, тому вона змусила себе захотіти повернутись до тверезого стану. Майлі вважає, що деякі з артистів просто не могли впоратись зі своєю силою та енергією.

Дивитися інтерв'ю з Майлі Сайрус онлайн: