На особистій сторінці у фейсбуці Майкл Рукер зізнався, що перехворів на коронавірус. Заява актора по-справжньому шокувала фанів, адже він одужав без вживання ліків, вітамінів та добавок. Впродовж кількох тижнів він дотримувався режиму ізоляції, а 4 вересня тест на COVID-19 показав негативний результат.

До теми Сергій Бабкін одужав від коронавірусу після двох тижнів хвороби

Майкл Рукер наголосив, що відмова від будь-яких ліків – його особисте рішення, а не висновок наукового дослідження. Він переконаний, що медикаменти лише завдали б додаткової шкоди ниркам і печінці. Тому зірка "Вартових Галактики" довірився своєму імунітету і не прогадав.

Посеред цієї епічної битви я дійшов до висновку, що коли COVID-19 проникає у ваше тіло, ззовні можна зробити не так вже й багато. Справжня битва відбувається всередині, на клітинному рівні. Я вирішив не приймати ніяких додаткових ліків, вітамінів або добавок,
– написав актор.

Виконавець ролі Йонди Удонта в кіновсесвіті Marvel зізнався, що побороти коронавірус було нелегко. Знаменитість зазначив, що в дні, коли йому ставало краще, він почувався напівлюдиною. Однак Майкл Рукер виграв війну з COVID-19.

Згодом актор показав, як виглядає після подолання коронавірусу. Він наголосив, що одними з найскладніших випробувань були ізоляція від родини та друзів і відмова від "старого доброго пивного кухля".