41-річна Маша Єфросиніна раніше зізнавалась, що смерть батька стала однією з найбільших драм у її житті. Олександр Борисович помер, коли старшій доньці був всього 21 рік. Говорити про тата для неї завжди болісно, однак в день його народження ведуча все ж поділилась особистим в інстаграмі.

Читайте також Фантомний біль вже 6 років: Маша Єфросиніна чуттєво заговорила про Крим – відео

Маша Єфросиніна опублікувала архівні фото з сімейного альбому. На одному з чорно-білих кадрів вона позувала підлітком з мамою Людмилою і татом Олександром. На іншому родина була в повному складі. Молодша на 7 років сестра Ліза сиділа між батьками, а Марія пригорнулась до тата.

Ти навряд чи думав, що колись з'явишся в моєму інстаграмі. Ти навряд чи уявляв, що взагалі з'явиться щось подібне. Вже двадцятий твій день народження ти зі мною, а я без тебе, пап,
– зворушливо написала Маша Єфросиніна.

Додамо, що про батька ведучої, як і про його смерть, відомо мало. Олександр Борисович все життя пропрацював інженером-будівельником. Найяскравіший дитячий спогад зірки з батьком – риболовля неділями.

Чоловік похований в рідному місті Керч, однак Маша Єфросиніна вже 6 років не навідувалась на могилу батька після анексії Криму.

Архівні фото Маші Єфросиніної з батьком


Маша Єфросиніна з батьками / Фото Instagram / @mashaefrosinina


Маша Єфросиніна з батьками і сестрою / Фото Instagram / @mashaefrosinina


Батько Маші Єфросиніної / Фото Instagram / @mashaefrosinina