Майже тиждень мережею шириться відео проєкту "Завжди у серці", який закликає ділитися своїми історіями і спогадами про Крим, наголошуючи, що після шести років анексії ця тема все ще актуальна та важлива. Роликом поділилась і відома ведуча Маша Єфросиніна на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Пластичні операції та проблеми з психікою: Маша Єфросиніна різко відповіла хейтерам – відео

Зірка зізналась, що з часу його оприлюднення в мережі ніяк не може зібратися з силами, щоб підтримати цю акцію: "Дивлюся відео, плачу і не виходить нічого написати".

Маша Єфросиніна наголосила, що їй не вдасть лаконічно описати, що для неї означає Крим. У Керчі вона прожила 17 років до переїзду в столицю та вступу в університет Шевченка. Проте її потужний зв'язок з півостровом не обірвався досі.

"Це моя батьківщина! Це риболовля з татом неділями, це процес нарізки олів'є з мамою, який я затягувала так надовго, щоб встигнути з нею наговоритися. Це двір зі стрибками в гумки! І перший поцілунок під сміттєпроводом в під'їзді", – написала знаменитість.

Ведуча пригадала свою щасливу юність, подругу Чібу, з якою "рулили" в школі. Також вона зізналась, що ще класний керівник Тетяна Олександрівна першою напророкувала їй телекар'єру, адже вважала, що сумлінна учениця створена для сцени і декламування творів.

Крим – це Ялта, де я зустріла Тимура. Крим – це Керч, де вже 20 років похований мій тато. Крим – це мій фантомний біль вже шість років,
– зворушиво зізналась Маша Єфросиніна.

Що Маша Єфросиніна говорила про Крим після анексії

Зірка дізналась про анексію Криму Росією на четвертому місяці вагітності. Вона пригадувала, що ридала, коли дивилась новини: "У мене було відчуття, що в мене забрали рідну людину. Я так сильно плакала до цього тільки на похоронах батька".

Ведуча зізналась, що до анексії півострова вона щороку їздила на могилу батька в Керч, однак після подій 2014 року не була там жодного разу.

Шість років тому вона заявляла, що кримчани не бачать реальності, а переконати їх, що українці – це не бандерівці, неможливо: "Це розмова глухого з німим". Тепер Маша Єфросиніна зізнається, що розуміє, чому люди підтримали Росію на референдумі. Вона пригадала, що українська мова була для них як порушення свободи. Крім того, у рідному Керчі люди жили в злиднях, а по всьому місту часто не було газу, води та електрики.