Літня атмосфера поступово відступає, надаючи пальму першості осінній меланхолії. 24 Канал підібрав оригінальні варіанти стильного манікюру, які розбавлять настрій новими барвами. Ці ідеї неодмінно захочете повторювати кожного року.

Цікаво Чому мити волосся раз у тиждень – це погана ідея: детальне пояснення стилістів

Оригінальний нюд

Поціновувачкам неяскравої палітри кольорів на своїх нігтях неодмінно потрібно спробувати цей варіант. Попри невиразність кольору, дизайн можна доповнити гілочками чорного кольору або ж поекспериментувати з іншими ідеями, які нададуть відчуття осінньої атмосфери та розбавлять традиційне покриття.


Осінній манікюр / Фото Pinterest

Осінні барви

Якщо ж ви рішуче налаштовані використати усю кольорову гаму осені, то цей варіант манікюру в допомогу. Багряні, червоні, пастельні та пісочні кольори у поєднанні із матовим покриттям – втілять настрій у реальність.


Осінній манікюр / Фото Pinterest

Трендові чорні

Багато хто вважає, що покриття нігтів чорним кольором здебільшого примітивне і вже нічим не здивує. Але варто пам'ятати, що чорний колір у поєднанні з оригінальним дизайном – вічний тренд, який підійде до кожного образу. Впевнені, що з таким варіантом нігтиків можна вразити будь-яких критиків.


Осінній манікюр / Фото Pinterest

Омбре

Червоний колір зі стильним омбре – надасть образу креативності й до того, це ще хороший спосіб підкреслити довжину нігтиків. До речі, такий варіант манікюру можна комбінувати із різними кольорами, створюючи нові дизайни.


Осінній манікюр / Фото Pinterest

Акцент на деталях

Якщо плануєте втілити на своїх нігтях повноцінний осінній дизайн, то цей варіант стане у пригоді. Кленове листя, гарбузи, жолуді, гілочки та на додачу матове покриття – зроблять акценти на пору року. Такий варіант можна спробувати із глянцевим покриттям, яке надасть більшого шарму дизайну.


Осінній манікюр / Фото Pinterest

Автор: Марта Гнат