Про це інформує "Інтерфакс-Україна". Так, відомий музикант Максим Фадєєв поповнив перелік осіб, які загрожують національній безпеці України.

Читайте також Російський актор Павло Трубінер внесений до списку осіб, які загрожують нацбезпеці

До так званого "чорного списку" російського композитора і продюсера внесло Міністерство культури та інформаційної політики за подання Служби безпеки України. Відповідне рішення прийняли 19 листопада наказом Мінкультури №2319.

"Міністерство культури і інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки України про включення в перелік осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадянина РФ Максима Фадєєва", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в'їзд на територію України терміном на три роки Максиму Фадєєву СБУ заборонила ще в травні цього року. Станом на 20 листопада, в списку осіб, що створюють загрозу національній безпеці є вже 156 людей.

Позиція Максима Фадєєва щодо України

Російський музикант підтримує владу анексованого Криму та схвально відгукується про політику Путіна. У червні 2017 року він випустив кліп з артисткою Наргіз Закіровою, який був записаний на півострові. На рішення СБУ щодо заборони перетину українського кордону Максим Фадєєв відреагував досить гостро, пообіцявши поскаржитися в Міжнародний суд ООН в Гаазі.