Іраклі Макацарія досі є одним з найбажаніших холостяків країни. Він вже намагався знайти обраницю на проєкті "Холостяк", проте побудувати міцні стосунки з переможницею так і не вдалося. Днями Іраклі дав інтерв'ю програмі "Без комплексів", у якій відверто розповів про стосунки з жінками.

Читайте також Іраклі Макацарія висловився про Санту Дімопулус після спільного виступу на "Танцях з зірками"

Іраклі Макацарія про стосунки з дівчатами

Іраклі Макацарія є успішним продюсером, бізнесменом. Про такого чоловіка мріють багато жінок, проте він все ще у пошуках тої єдиної, з якою прагне провести все життя. У відвертому інтерв'ю Макацарія зізнався, що може дозволити собі зустрічатися з декількома дівчатами одночасно, проте лише у той час, коли не перебуває в серйозних стосунках.

Це не є серйозні та стабільні стосунки. І я цього ніколи не приховую. Наразі перебуваю у статусі холостяка, тому не бачу нічого поганого, якщо зустрічаюся з одною дівчиною, а, наприклад, через тиждень – з іншою,
– поділився Іраклі.

Він додав, що під час спілкування одразу розумієш, твоя це людина чи ні. Приходить відчуття того, чи хочеться будувати стосунки. Проте Макацарія переконує, коли по-справжньому та сильно закохувався, то ніколи не зраджував обраниці.

Серйозні стосунки Іраклі

Чоловік поділився, що у своєму житті двічі відчував, що таке справжнє кохання. Проте жодні з цих відносин не мали продовження. Причиною першого розставання стала безпідставні ревнощі з боку дівчини. Постійні допити набридли Макацарії і він вирішив піти.

Згодом він знову закохався. Цього разу обраницею холостяка стала студентка. Вони розійшлися, бо дівчина переїхала в іншу країну.

Іраклі каже, що вже через п'ять років він хотів би мати сім'ю: "Я дуже сподіваюся, що сім'я буде головним досягненням, про яке зможу розповідати і, можливо, вже показувати результат кохання".

Інтерв'ю Іраклі Макацарії: дивіться відео онлайн