Колеги чоловіка виступили свідками у справі

Мешканка Анкари попросила суд розлучити її з чоловіком, який не дбав про власну гігієну. Аби довести це у суді, жінка навіть запросила свідків.

Читайте також Наречена стала вдовою прямо на весіллі: як щасливий день перетворився на трагедію

За словами жінки, її чоловік міг чистити зуби 1 – 2 рази на тиждень. Колеги чоловіка виступили свідками у суді й підтвердили бідкання дружини. Вони зазначили, що на роботі від чоловіка тхнуло запахом поту й він ходив весь робочий тиждень в одному одязі.

Ця справа доведена показаннями свідків. Подружжя має виконувати обов'язки спільного життя. Ми всі повинні бути обережними та звертати увагу як на свою поведінку, так і на чистоту,
– сказав адвокат жінки.

Справа з регіонального суду дійшла аж до Верховного апеляційного, та жінка перемогла й суд розлучив подружжя. Неохайного чоловіка навіть зобов'язали виплатити колишній дружині компенсацію – 500 тисяч лір (16,4 тисячі доларів – 24 Канал).

Нагадаємо, раніше ми писали історію нареченої, яка розлучилася зі своїм чоловіком за 48 годин після одруження. Все тому, що чоловік не послухав кохану й вирішив розіграти її на весіллі. Під час розрізання весільного торта наречений зробив жахливу помилку. Яку саме – читайте у матеріалі.